"I może miłość stopi ten lód...A ciepło sprawi, żę stanie się cud... Szesnaście połówek połączy się w osiem szczęśliwie zakochanych... serc..."



gothic - komentarze


Notka o sobie samej...

Nadal nie czuję się dobrze... Eh... A co we mnie, w środku? Nic ciekawego... To co zwykle. Codzienna monotonia... Obiecałam sobie, że będę dbała o tego bloga... A teraz zastanawiam się sama co to znaczy "Dbać o bloga" :| Eh... Kompletna pustka w głowie... Nicość.
Nienawidze tego uczucia... Jest tak cholernie nudne...

A co w codzienności? A nic szcxególnego... Narazie żadnych kłótni... Podoba mi się to... Eh... A o co miałabym się niby kłócić? No i z kim? :/

Ostatnio staję się coraz bardziej beznadziejna. Coraz bardziej jestem niczym.

Niczym, niczym jest już... Pora odejść niepotrzeba tu...


Coraz bardziej mi wszystko wisi. Mam gdzieś co obie ktoś o mnie myśli. Nie odchodzi mnie to co kto o mnie sądzi. O moim stylu, zachowaniu etc.

Zmieniam się? Tak. Chyba tak. To jest raczej prawie niemożliwe, że to moje stare "ja". Kidyś byłam inna.


Stoję sama przed wszystkimi tu. Stoje sama rosnę w soli słup. Może trudno to zrozumieć, lecz bardzo prosze idzcie sobie precz...
Czasem wydaje mi się, że potrzebuję rozmowy lecz gdy już znajdzie się to odpowiednia osoba do rozmowy mam chęć zamnąć się w sobie... Nie męczyć tego kogoś moimi zmartwieniami. Ktoś pewnie ma jeszcze więcej swoich... A ja mu będę dupę truła...
Ale są też rzeczy o których mogę godzinami rozmawiać bez celu ;)


Po prostu jestem jaka jestem... Choć chciałabym pare rzeczy zmienić, to zawsze chcę być taka jaka jestem... Będę sobą... Tylko do kiedy? Czasem już człowiek nie wytrzymie... Puszczą mu nerwy...

A jak tam moje nerwy? Ano całkim nieźle... Mam nadzieję, że będą takie jak najdłużej...

Ooo... Jestem jaka jestem... Ooo... robię zawsze to co zechcę...





Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Słowa innych:
06.11.2004 :: 10:28 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

o rany dawno mnie tu nie było!! ale na pewno będę tu często!!

05.11.2004 :: 13:28 :: 158.75.203.1

linkinpark

Woidze, ze swietnie, jak zwykle, sobie radzisz Dziekuje Ci za liczne komentarze POZDRAWIAM Moze pogadamy na gg?? moj nr: 6853649

04.11.2004 :: 21:06 :: adw142.internetdsl.tpnet.pl

Marta

Nie martw się! Takie jest życie......, czsami jest lepiej a czasami gorzej......czasem nudnie a czasem ciekawie......a gdyby cały czas było tak samo to dopiero jaka by była nuda..... :-D

04.11.2004 :: 16:30 :: gw-0.e-mactel.com

paulinaa

dzieki ze mi sie wpisales
Pozdrawiam

04.11.2004 :: 14:56 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

czekam na nowe SUPER notki (czyli takie jak dotychczas )

04.11.2004 :: 08:15 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

świetnie teraz już jesteśmy blogowymi kumpelami pozdrawiam

03.11.2004 :: 17:15 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

wiesz co myślę że z tą wymianą to niezły pomysł. ja cię już mam w linkach.

02.11.2004 :: 21:40 :: host-62-141-193-43.gorzow.mm.pl

smallvile

Ładny bloczek Zapraszam czasem do mnie...papa

02.11.2004 :: 19:35 :: 158.75.203.1

linkinpark.talk

Płaca raczej niezle :D papa

02.11.2004 :: 19:16 :: ajb50.neoplus.adsl.tpnet.pl

pinky999

Ej,a pytalas sie tej osoby,ktora jest odpowiednia do rozmowy,czy to nie problem zeby Cie wysluchala?? Wiesz,ja np.lubie jak ktos mi sie zwierza,bo czuje wtedy,ze ktos mi ufa i w pewnym sensie dziieki temu ciazy na mnie jakas odpowiedzialnosc... Pozdrawiam

Talk.pl :: Wróć