"I może miłość stopi ten lód...A ciepło sprawi, żę stanie się cud... Szesnaście połówek połączy się w osiem szczęśliwie zakochanych... serc..."



gothic - komentarze


Zanurzona w rozpaczy

Jestem tam... Tam głęboko... Tam na dnie... na dnie stduni rozpaczy... Smutku... Żalu...

Dlaczego? A bo ja wiem... Nic nie wiem!!! Nic nie rozumiem!!!

Przyjaźni brak... Tylko ten zasrany, a zarówno kochany komputer...
Gdyby nie ludzie z netu, to nie wiem co by ze mną było...
Nie mam zielonego pojęcia co ze mną nie tak... Dlaczego nikt mnie nie lubi??? ;(
Co ze mną nie tak??!!
Może to dlatego, że jestem przeraźliwie chuda? Może to dlatego, że ubieram się na czarno? Może to dlatego, że słucham innej muzyki niż wszyscy?

To ja już wole być taka jak wszyscy... Nie chcę być inna!!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!! Nie chcę!!!!


Przepraszam...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Słowa innych:
11.11.2004 :: 11:10 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

mam dla ciebie dobrą wiadomość: dziś jest dzień niepodległości więc nie trzeba iść do szkoły. pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku

10.11.2004 :: 19:23 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

wcale nie jesteś inna... ja cię lubię!!! i rozumiem... nie przejmuj się innymi. Nie sztuką jest robić to co inni. Sztuką jest mieć własną osobowość i nie ważne co myślą inni. Pozdrowienia i głowa do góry

08.11.2004 :: 21:47 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

cześć! sorcia że tak dawno cię nie odwiedziłam.. ale postaram się to robić częściej ... pozdrawiam

08.11.2004 :: 12:42 :: w3cache1.icm.edu.pl

gothic

tak... to prawda... cała prawda o mnie...

07.11.2004 :: 21:43 :: cfk251.neoplus.adsl.tpnet.pl

biedronka

To smutne co napisalas.Czy ty na prawde tak myślisz czy to tylko fikcja literacka?Pozdrawiam:biedronka.talk.pl

07.11.2004 :: 21:12 :: host-62-141-193-43.gorzow.mm.pl

smallvile

Super notka!!!!!!! A czego nie chcesz???? Pozdrawiam i zapraszam czasem do mnie...

Talk.pl :: Wróć