07.11.2004 :: 21:03
Zanurzona w rozpaczy Jestem tam... Tam g³êboko... Tam na dnie... na dnie stduni rozpaczy... Smutku... ¯alu... Dlaczego? A bo ja wiem... Nic nie wiem!!! Nic nie rozumiem!!! Przyja¼ni brak... Tylko ten zasrany, a zarówno kochany komputer... Gdyby nie ludzie z netu, to nie wiem co by ze mn± by³o... Nie mam zielonego pojêcia co ze mn± nie tak... Dlaczego nikt mnie nie lubi??? ;( Co ze mn± nie tak??!! Mo¿e to dlatego, ¿e jestem przera¼liwie chuda? Mo¿e to dlatego, ¿e ubieram siê na czarno? Mo¿e to dlatego, ¿e s³ucham innej muzyki ni¿ wszyscy? To ja ju¿ wole byæ taka jak wszyscy... Nie chcê byæ inna!!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Nie chcê!!!! Przepraszam...