"I może miłość stopi ten lód...A ciepło sprawi, żę stanie się cud... Szesnaście połówek połączy się w osiem szczęśliwie zakochanych... serc..."



gothic - komentarze


przerwa...

Muszę odreagować...


Jest źle czy dobrze...? Po środku...


Miłego życia ;)


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Słowa innych:
23.04.2005 :: 19:45 :: aik26.internetdsl.tpnet.pl

DROGI BRZEHWO

DROGI BRZEHWO WIEM RZE JURZ NIE RZYJESZ BARDZO POIDOBAJOM MI SIE TWOJE WIERSZE MOJA SIOSTRA MA6 LAT MA NAIMIE ALE1KSANDRA I LUBI TWOJE WIERSZE CODZIENNIE MUSZE CZYTAĆ TWOJE WIERSZE KOCHAMY TWOJE WIERSZE POZDRAWIAM PA PA PA PA PA PA WLAŚNIE WYBRALI NOWEGO PAPIERZA BENEDYKTA 16 WIESZ DLACZEGO WYBRALI NOWEGO PAPIERZA BO JAN PAWEL II NIW RZYJE







23.04.2005 :: 19:39 :: ain226.internetdsl.tpnet.pl

KOHAM

KOGHAM MOJEGO TATE


17.03.2005 :: 15:05 :: smetowo.telesat.com.pl

kotek

Cześć !!!!!!!!.Ence pence nic nie kręce mam dwie ręce i to cerce co cie kocha coras więcej.Tak kocham cie tak cie lubie aż za toboł buty gubie .Na brzegu błekitne rzeczki miszkajoł małe smuteczki ten pierszy jest z tego powodu że nie morzna whodzci do ogrodu i jeszcze że kot muś drapaci i że kura nie daje sie złapaci i że nie morzna gryść w noge sąsiada i że z nieba kełbase nie spada a ostatni smuteczek jest z tego powodu że człowiek jedze a pies musi biec piehotoł lecz wystarczy daci psowi mleczka i jusze nie ma smuteczków nad rzeczkoł.

Jan Brzehwa

18.11.2004 :: 15:23 :: avu2.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Chciałam poinformować, że u mnie znowu zmiana wystroju stronki. Zapraszam czasem. BUZIAKI

16.11.2004 :: 09:35 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

mam nadzieję że wkrótce pojawi się twoja kolejna notka.. pozdrawiam

13.11.2004 :: 10:31 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

I wzajemnie! Mam nadzieję że czasem wpadniesz i do mnie. Pozdrawiam

12.11.2004 :: 20:12 :: fq114.internetdsl.tpnet.pl

havana

Mroczny ten blog,ale ma w sobie coś co przyciąga.Może dlatego,że zagatkowość jest ciekawa?

12.11.2004 :: 19:57 :: netip.pl

slonko

nie wiem jak to napisać...poprostu w jakiś sposób czuję się troszkę podobna do Ciebie...powodzienia

Talk.pl :: Wróć